TOSB Polyurea Uygulama Firmaları Sizlere bu yazımızda polyurea izolasyonunun uygulanmasında ki avantajlarından bahsetmek istiyoruz. İlk olarak polyureayı uygulamadan önce mutlaka dikkat edilmesi gereken belli başlı kurallar vardır. İlk olarak polyureayı uygulamadan önce hava şartları göz önüne alınmalıdır. Soğuk havada polyurea uygulama yapılması tercih edilen bir şey değildir. Nedeni şu ki Polyurea izolasyon eğer ki sıcak havalar da yapılmaz ise zaman içerisinde şişme yahut çatlamaya neden olma ihtimali vardır. O yüzden ilk olarak buna dikkat edilmesi gerekmektedir. Hava şartlarının uygun olmasına bakılacağı gibi zeminin zemin altında bulunan şapın da kuru olması şarttır.Aynı şekilde eğer ki zemin ve şağ kuru olmaz ise ıslak olursa bu da zaman içerisinde polyurea uygulaması şişmeye başlayacaktır.

TOSB Polyurea Uygulama Firmaları İlk zamanlar belli olmasa bile aradan belli bir müddet geçtikten sonra polyurea uygulanan alan tamamen çirkin bir görüntü oluşturacaktır. Polyurea uzman ekipleri alanı keşife gidip alanı kuru ve temiz bir hale getirmeleri şarttır. Uygulanacak olan bölge çukurlaşmaya yada zaman içerisinde çatlamaya yüz tutacak bir hale gelmemesi gerekir. Bunların hepsi uygulandıktan sonra polyurea için kullanılacak olan ürünlerin kaliteli olması şarttır. Eğer ki uzun ömürlü ve dayanıklı bir polyurea uygulaması istiyor iseniz saf bir polyurea uygulanılması hibrit adı verilen polyureadan ise kesinlikle uzak durulması gerekmektedir.Uygulama yapılacak yüzeylerin kuru, temiz, sağlam hale getirilmesi gerekmektedir.

TOSB Polyurea Uygulama Firmaları  Bölgede çukur, çatlak, meyil  olmamalı. Yalıtım uygulamalarında kullanılan polyureanın kalitesi önem taşımaktadır. İşin sonunda kaliteli ve uzun ömürlülük isteniyor. İse saf polyuera kullanılması ve hibrit diye ifade edilen polyureadan kaçınmaya özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu şekilde güzel bir polyurea uygulaması ile yapılan uygulamanın avantajları öteki yapılan izolasyonlara göre çok daha ucuz ve kaliteli bir yöntem olmaktadır. Polyurea diğer izolasyon türlerine nazaran daha estetik bir görüntü sağlayan performans açısından daha kuvvetli ve kaliteli olması yönünde her zaman önde olmuştur. Sizlerde polyurea hizmetimizden yararlanmak isterseni eğer..

Hakkımızda Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.