Polyurea Uygulama Firması :  İlk püskürtülebilir polyurealar sektöre 1990′ ların son dönemlerinde taşınılabilir ve ticari bakımdan basit şekilde bulunabilir ekipmanlar kullanılarak uygulanabilen fazla komponentli kaplama işleri olarak çıkmıştır. Yüzey ya da duvar izolasyonunda kaplama, şık görünümü, kısa zamanda uygulanabilmesi avanajıyla sıklıkla tercih edilmekte. Binaların dış cephesi, garaj, asansör ve asansör boşluğu, su depoları gibi birçok mekanda tercih edilebilmektedir.

Polyurea Uygulama Firması sprey polyurea uygulaması, tamirat gibi işlemlerden hem maliyet, hem de vakitten tasarruf konusunda olabildiğince iddialı bir uygulamadır. Polyurea uygulanacak zeminin durumu hakkında çok net bilgilere sahip olmak için deneyimli çalışanlar tarafından kontrol edilmesi gereklidir. Bu kontrol sonunda astar uygulaması gibi yüzeyi sağlıklı hale getirmek gerekli ise gerekli uygulamalar yapılır. Sonrasında uzman ekip tarafından yüzeyin iç veya dış ortamda bulunup bulunmamasına göre uyumlu bileşenlere ait sprey polyurea uygulaması yapılır. İstenmiş olan pekçok ortamda uygulanabilen sprey polyurea oldukça güvenli ve kaliteli bir uygulamadır. Genellikle tercih edilen uygulama, uzun süre boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

NASIL UYGULANIR ?

Polyurea Uygulama Firması polyurea sprey uygulamaları tecrübeli uygulama ekibimiz tarafından yüksek basınçlı polyurea aletleriyle uygulanır.
Makinelerimizin, uygulama zemin tipide dikkate alınarak belirli sıcaklık ve basınç ayarları yapılır.Gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra, ortalama genişliğe göre malzeme püskürtme aşaması başlar. İlk püskürtme uygulaması ile oluşmuş olan polyurea zemine yapışmayı sağlamak için astar olarak da atılır.Sıvı şekilde püskürtülen madde zemine %100 yapışır.Yapıştırmak için herhangi farklı bir ek bir yapıştırıcıya gerek olmaz.İstenilen ortalama kalınlık ne ise, Polyurea katlar üzerine püskürtülmek üzere son şeklini alır.
5-10 sn gibi kısa bir zaman içinde Polyurea kürünü alır. Uygulamadan 10 sn sonrasında üstünde rahatlıkla gezilebilir ve alakalı alan servise açılabilir. Polyurea Sprey uygulama sonrasında, üstüne ek uygulama yapılacaksa 24 saat maddenin katılaşması ve içindeki reaksiyonun tamamen sona ermesi için beklenmesinde yarar vardır. Korozyona karşı harika koruma, az geçirgenlik, tuzlu su ve dış hava şartları direnci. Yüksek darbe ve aşınma direncili ve çatlama yapmaz.

Hepsi ve daha fazlası için bizlerle iletişime geçiniz.