Polyurea Uygulama Firması TOSB polyurea, farklı bileşenlerden oluşan bir çeşit boyadır. Bu boya birçok alanda kullanıldığı gibi son zamanlarda zemin uygulamasında kullanılmaktadır. Polyurea zemin uygulaması başta inşaat sektöründe olmak üzere pek çok sektörde kullanılmaktadır. İç ve dış mekanların tasarımında kullanılır ve uygulandığı bölgede profesyonel sonuç verir. Sizler de son zamanların en iyi zemin kaplaması olan polyureayı değerlendirmek istiyorsanız polyurea uygulama firmasını tercih edebilirsiniz.

Polyurea yüzey kaplaması inşaat firmaları dışında sanayi ve ticari yerlerde de kullanılmaktadır. Kullanıldığı her mekanda iyi sonuçlar vermiş ve müşteriler istediği rengi seçme hakkına sahiptir. Polyurea üst kısımda anlattığımız gibi bir tür boyadır ve toplam 3 çeşit renk vardır; gri, bej ve açık mavi. Sizler yüzeylerinizi hangi renge yaptırmak istiyorsanız o renge yaptırabilir ve istediğiniz modeli uygulatabilirsiniz.

 Oldukça Fazla Rağbet Görüyor

Polyurea Uygulama Firması TOSB polyurea, günümüzde çok fazla rağbet gören yüzey uygulamasıdır. Güvenilir ve kaliteli olması sebebiyle pekçok işletme ve mülk sahibi bu uygulamayı seçiyor. Polyurea zemin uygulaması zemine döküldüğü an sıvı haldedir ve bir hafta içerisinde katı hale dönüşür. Katı hale döndükten sonra dilediğiniz gibi üstünde hareket edebilirsiniz çünkü bu uygulama her türlü darbeye karşı dayanıklıdır.

Polyurea uygulama lekelere karşı da dirençlidir. Üstüne dökülen su, yağ, asit ve alkol gibi malzemelere karşı duyarlı olup hiçbir şekilde içine leke çekmez ve bu nedenle kolay bir şekilde temizlenme özelliğine sahiptir. Özellikle suyu çekmediği için uzun yıllar boyu kullanılabilir. Bir polyurea uygulaması üstüne ne dökülürse dökülsün ne darbe alırsa alsın ilk günkü sağlamlığını asla kaybetmez. Sizler de zeminlerinize polyurea yaptırmak istiyorsanız polyurea uygulama firması İstanbul ile görüşebilirsiniz.

 Tasarımın En İyisi Epoksi

Polyurea Uygulama Firması TOSB polyurea zemin uygulaması kullanıldığı alanda çok hoş duruyor. Dayanıklı olduğu gibi bir de tasarımın gözdesi olması nedeni ile birçok firma tarafından tercih ediliyor. Müşteri istediği rengi ve deseni uygulayabildiği için kişi kendi tasarımını kendi oluşturabiliyor.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.