Polyurea çok farklı maddelerden oluşan bir tür boyadır. Polyurea Zemin Kaplama Firması Taysad bu boya ile birlikte çok farklı alanlarda göze hitap eden çok şık işlere imzasını atıyor. Bugünlerde özellikle uzun süreli kullanımıyla, leke tutmama özelliğiyle ve şık görünümü ile çok fazla dikkat çektiği için yüzey kaplama uygulamasında tercih edilen tek uygulama polyureadır. Polyurea zemine uygulandığı ilk an yerini tutar ve saniyeler sonra dahi olsa kurur.Ve kullanıma hazır şekilde sizlere sunulur.

Polyurea uygulaması kurumuş olduğu ilk andan itibaren kullanıma hazırdır. Uygulandıktan 8-9 saniye sonra üzerinde gezebilir ve yürüyebilirsiniz. En ağır darbe ve lekelere karşı kendini korumaya alır ve asla bozulup deforme olmaz uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz ve asla ilk günkü değer ve görünümünü kayıp etmez. Eğer sizlerde bulunduğunuz yaşam alanlarından birine şık ve dilediğiniz bir görünümü istiyor iseniz ilk tercihiniz polyurea zemin kaplama uygulaması olmalıdır. Bu rüya gibi şık, asla deforme olmayan, leke ve kiri tutmayan. zeminlerden yaptırmak için Polyurea Uygulama Firması TAYSAD ile ietişim halinde olabilirsiniz.

Lekelere Karşı Güçlü Polyurea

Polyurea içerisinde bulunan özel bileşenler ve maddelerden ötürü uygulandıktan sonra asla bakteri ve lekelere izin vermiyor. Adeta onlara savaş açarak ne üzerinde ne de içerisinde bulundurmuyor. Çok fazla zor olan lekelerden birkaçı olarak bulunan su, yağ, asit ve alkol gibi zarar verici bileşenlere karşı bile çok etkilidir ve tabi ki bu lekere izin vermemekle beraber de çok kolay şekilde temizlenme özelliğine de sahiptir

Kalitesi ile Her Yerde Kullanılıyor

Polyurea zemin kaplaması, en kaliteli ve güvenilir uygulamalar arasında yer alıyor. Uzun ömürlü olması, bakteri üretmemesi nedeni ile hijyenik olması nedeni ile günümüzde. Pek çok işletme ve binada epoksi zemin uygulama yöntemi kullanılıyor. Hastane, havuz, kreş, siteler, sanayi tesisi ve konutlarda polyurea zemin kaplama yöntemi kullanılıyor.

Sizlerde birçok kişinin tercihi olan polyurea zemin kaplama yöntemini binalarınızda kullanmak istiyor iseniz Polyurea Uygulama Firması TAYSAD ile görüşebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.