Polyurea Uygulama Firması GOSB, günümüzde yüzey uygulamaları sektöründe sıkça tercih ediliyor. İlk tanındığı vakitlerde inşaat firmalarında, iç ve dış yerlerin dizaynında, su ve izolasyon yalıtımında kullanılmaktadır. Günümüzde halen bu mekanlarda kullanılmaktadır ve en fazla zeminlerde tercih ediliyor. Sizler de yaşam sürdüğünüz alanlara polyuera zemin uygulaması yaptırmak istiyorsanız Polyuera Uygulama Firmaları ile görüşebilirsiniz.

Epoksi aslen değişik bileşenlerden oluşan bir tür boyadır. Bu boya ile birçok farklı güzel renk seçenekleriyle zeminlerinizi kaplatabilirsiniz. Anlaşmış olduğunuz firmanın polyuera zemin kaplama kataloğundan çeşitli modellere bakarak kendi zemin tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

Polyuera Kısa Sürede Hazır

Polyurea Uygulama Firması GOSB yukarıda bahsedildiği gibi bir tür boyadır ve yüzeye püskürtüldüğü ilk anda da sıvı haldedir.bu uygulama hemen hemen 8-9 saniye de basılmaya ve kullanılmaya uygun hale gelir. Sizin istediğiniz zemin rengi de bu süreç içerisinde boya üstüne işlenir. Maksimum 10 saniye bitiminde polyuera kaplama yapılmış yüzeyi çok rahat şekilde kullanabilirsiniz.

Polyuera yüzey uygulaması bir çok darbeye karşı dirençlidir ve aradan çok uzun seneler geçmesine rağmen bile kesinlikle deforme ve aşınma olmuyor ve sapa sağlam bir şekilde güzelliğini koruyor. Uygulama kuruduğu ilk an nasıl görünüyorsa diğer günlerde de aynı şekilde rengini ve modelini koruyor. Bundan dolayı pek çok firma tarafından tercih ediliyor. Epoksi zemin uygulaması leke ve bakterilere karşıda dayanıklı olduğu için kurtulması en güç lekeleri kolay temizlemenize yardımcı oluyor. Bu yüzden sizler de polyurea zemin kaplaması yaptırmak istiyorsanız polyurea zemin kaplama firması ile irtibata geçebilirsiniz.

Polyuera Günümüzde Her Yerde

Polyurea Uygulama Firması GOSB, çıktığı ilk günden bu zamana kadar pek çok yerde kullanılıyor. Son zamanlarda ise hastane, havuz, otel, galeri, sanayi tesisi, okul, kreş ve pek çok evde kullanılıyor. Bakteri ve leke üretmeme özelliği ile kullanıldığı alanda hijyenik bir ortam sağlıyor ve bu nedenle kullanan herkes çok memnun kalıyor. Sizler de bulunduğunuz yere polyuera zemin uygulaması yaptırmak istiyorsanız polyurea zemin kaplama firması ile görüşebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.