Polyurea Uygulama Firması Bursa Polyurea izosiyonat ve sentetik poliol adı verilen bir çok sistemin karışımından meydana getirilen iki taraflı bileşenin yüzey kaplama sistemi olarak bilinmektedir. Polyurea genel olarak sprey ile uygulanılması mümkün pratik bir yöntemdir. Uygulandığı alanda çok hızlı bir şekilde kuruması özelliği ile tanınır. Ve sprey uygulamasının tercih edilme sebeplerinden biri de işte bu hızlı kuruma özelliğinden dolayıdır. Ayrıca performans açısından yormayan sınırsız bir şekilde alana uygulanılma özelliği tanıyan bir sisteme sahiptir. İşte bu nedenle bir çok farlı alanda uygulanılmasını bizlere mümkün kılmaktadır. Bu çok büyük bir avantajdır. Zamanımızda teknolojinin de gelişmesi ile beraber çok farlı alanlar olsa bile   yüksek basınca sahip makinlar ile uygulanılmaktadır. Polyurea sprey olayı tamamen son teknoloji ile kullanılmaktadır. Basıncı çok yüksek olan bu makinanın tabancası da özel olarak imal edilmektedir. Bunların hepsi üretilen son teknolojidir. Polyurea uygulaması çok az bir sürede çok geniş alanlara nüfus edebilir. Ve temas etmesi haline alana 3 ile 9 saniye arasında kürleşme imkanı sunar.

Polyurea Uygulama Firması Bursa Peki bahsetmiş olduğumuz polyurea uygulaması nerelerde kullanılabilir. Bunun için bir çok alan vardır.  Zemin de yahut duvarda polyurea yardımı ile izolasyon kaplama yapılabilir. Sağlamış olacağı estetik görüntüsü ve çok az bir vakitte uygulanabilmesi nedeniyle her zaman rakiplerinden önde olmayı başarmıştır. Binların dış cephelerinde, yada garaj da çatı aralarında asansör ve asansör boşluk kısımlar da bir çok çeşitli yerlerde rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Polyurea Uygulama Firması Bursa  Polyurea uygulması ile teras izalasyonu yapmakta mümkündür: Teras, genel olarak toplulumumuz tarafından çokça tercih edilmekte olan bir alandır. Bu sebeple bu kadar fazla kullanılması o alanın nem ve sudan da uzak tutulması gerektiğini beraberin de getirmektedir. Teras izolasyonu yapıldığı vakit sizleri hem nemden ve sudan korumuş olacak hem de size çok şık bir görüntüyü sağlamış bulunacaktır. Eğer ki sizlerde sudan korunma yolları arıyor iseniz bizimle iletişime geçerseniz bu sorununuza çözüm olabiliriz.

Bilgi için bizimle iletişime geçin.