Polyurea Uygulama Firmaları TOSB farklı zemin kaplamaları gibi yapıların iç ve dış mekân zeminlerine uygulanan, oldukça avantajlı ve kaliteli bir iç zemin uygulamasıdır. Polyurea zemin uygulaması tek katmanlı olduğu için trafiğin çok olduğu alanlarda kullanımı sıkça tercih edilmez.  Alanında oldukça profesyonel bilgili ve tecrübeli kişiler tarafından yapılması gereken bir kaplama olduğundan dolayı polyurea kaplanacak alanını uygulama öncesinde detaylı incelenmesi ve bu kaplamanın zemine uygun olup olmadığı uzman kişiler tarafından belirlenmelidir.

Polyurea Uygulama Firmaları TOSB Avantajları

Polyurea Uygulama Firmaları TOSB; hizmetlerinin sunduğu bazı avantajlar şöyledir ;

  • Toz kir tutmaz ve onlara karşı %100 direnç sağlar.
  • Hızlı bir şekilde uygulanır, kısa zamanda sonuç vereceği için hem yapan kişiye hem de kullanıcıya zamandan tasarruf ettirir.
  • Bakımı ve temizliği kolaydır, uzun yıllar bakım gerektirmeden ilk günkü görünümü ile kullanım imkânı sağlar.
  • Kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır.
  • Farklı renk seçeneklerine sahip olması sayesinde uygulandığı alana dekoratif bir görünüm sağlar.
Polyurea Zemin Uygulaması Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Hangisi uygulatılmış olursa olsun uzun seneler boyunca kullanılabileceğinden dolayı zemin kaplama uygulamasında dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus vardır. Bunlardan ilk olanı işinin ehli ustalar tarafından planlı ve programlı bir biçimde yapılmalıdır. İşinin ehli tecrübeli ustalar tarafından uygulatacağınız polyurea zemin kaplamaları uzun seneler boyunca aşınma ve bozulma olmadan sorunsuz bir şekilde kullanım imkânı bulacaksınız. Polyurea ustalarımız bu uygulamayı gerçekleştirmeden önce, kaplama yapılacak zemine giderek keşif yaparlar ve keşif sırasında, ihtiyaç duyulacak malzemeler, uygulamanın özellikleri vs. gibi konular belirlenir ve renk seçimi yapılır. Eğer polyurea zemin kaplama yapılacak alanda araç trafiği ya da insan sayısı çok fazla ise, polyurea zemin kaplaması minimum 3 milimetre kalınlığında yapılması gerekir. Zemin alanda yapılacak keşif, polyurea zemin kaplama türünün belirlenmesinin yanı sıra ne kadar malzeme kullanılacağı, nelere ihtiyaç olacağı polyurea zemin uygulaması maaliyerlerinide belirlemektedir. Polyurea Uygulama Firmaları TOSB için başarılı sonuçlar almak istiyorsanız işinin ehli ekipler ile çalışmanız çok önemlidir.

Çok daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.